Yükleniyor...

Haberler & Duyurular

UpToDate Klinik Karar Destek Sistemi Eğitimi

16 Mart 2021 Salı

Eğitimci: Bülent Karacan, Gemini

Etkinlik Tarihi: 25 Mart Perşembe 14:00

Davetli Konuşmacı: Prof. Dr. Serkan Deveci, Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesi

Firma:  Gemini

Etkinliğin gerçekleşeceği yer : zoom

Kayıt Linki:  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIpde-qrD0oG9Z2J7iAgeg4WSw5Y8HpkRtE


UpToDate klinik karar destek sistemi ile ilgili online kullanıcı eğitim toplantısı Prof. Dr. Serkan Deveci’nin (Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesi)  katılımı ile düzenlenecektir.

İçinde bulunduğumuz günlerde, COVID-19 virüsü ile ilgili, alanınızda size destek olacağını düşündüğümüz, araştırmalarınızda kullanabileceğiniz en güncel ve kanıta dayalı bilgileri içermekte olan UpToDate online kullanıcı eğitimine katılımınızı bekliyoruz.


UpToDate veri tabanı,​25 Uzmanlık alanında, 7100’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 11.800’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayalı bir klinik karar destek sistemidir. UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanması ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.


""kütüphane web sayfası “online eğitim takvimi” ve e-kütüphane "duyuru" alanında kayıt linkleri yer almaktadır


https://www.beykent.edu.tr/kutuphane

http://elibrary.beykent.edu.tr/beykent. “”

Beykent Üniversitesi Kütüphane ve Öğrenme Kaynakları Merkezi


........................................................................................................................

//ul pagination